Porsche Sosnowiec
Porsche Sosnowiec

Zapisz się na jazdę testową już dziś.
Ilość miejsc ograniczona.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Wystarczy wsiąść, by dołączyć do naszego Teamu!

Przetestuj jeden z modeli elektrycznych Volkswagen lub inny, swój ulubiony i dołącz do naszego teamu.
Poszukujemy 350 kierowców, którzy wsiądą do wybranego modelu Volkswagena i opowiedzą nam o
swoich wrażeniach z jazdy. Dołącz do naszego teamu i przeżyj niezapomnianą przygodę razem z nami.
Zaczynamy!

id4
id4
id4

Zapraszamy do testowania samochodów Volkswagen!

Przyjdź, przetestuj, opowiedz nam o swoich wrażeniach z jazdy i weź
udział w niesamowitej przygodzie z Volkswagen Porsche Sosnowiec.
Zarezerwuj już dziś jazdę testową!

Zadzwoń lub Zapisz się on-line

Jak wziąć udział w zabawie?

Krok 1

Wybierz model do jazdy testowej

Wybierz model do jazdy testowej

Krok 2

Zrób fotkę lub nagraj filmik z jazdy testowej

Zrób fotkę lub nagraj filmik z jazdy testowej

Krok 3

Umieść go na swoim profilu w social mediach
oznacz hasztagiem #VolkswagenSosnowiecTeam

#VolkswagenSosnowiecTeam

#VolkswagenSosnowiecTeam

Śpiesz się, 3 najciekawsze opinie nagradzamy Volkswagenem Id.4 na weekend!