baner
Porsche Sosnowiec

Jazdy testowe


Dopasuj do siebie idealny model

Umów się na jazdę testową
Porsche Sosnowiec

Czas odkryć wszystkie uroki Volkswagena!

Chcesz zapoznać się z funkcjami swojego wymarzonego Volkswagena? To proste - umów się na jazdę testową. Poznaj nowe oblicze komfortu i poczuj prawdziwe emocje na drodze. Odkryj wszystkie powody, dla których Volkswagen jest idealnym samochodem dla Ciebie.

Nie zwlekaj i zapisz się na jazdę testową już dziś.
Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

T-cross

Poznaj niezawodnego T-Crossa

Dynamiczny i kompaktowy. Ze stylistyką crossovera i funkcjonalnością sprawdzającą się w codziennym użytkowaniu. Zaawansowane rozwiązania technologiczne czynią T-Crossa mistrzem niezawodności, na nowo interpretującym ducha naszych czasów.

Sprawdź dostępne od ręki
Umów się na jazdę testową
T-cross
T-cross
Taigo

Bezkompromisowy każdego dnia

Poruszaj się po drodze w wyjątkowym stylu i poczuj przejmność z jazdy, dzięki najnowszym technologiom. Nowy Taigo. Dla wszystkich, którzy wyznaczają trendy i inicjują zmiany, pokazując nie tylko styl, lecz również swój charakter. Dla wszystkich, którzy odnajdują niezwykłość w codzienności.

Sprawdź dostępne od ręki
Umów się na jazdę testową
Taigo
Taigo

Taigo
T-Roc

Nowy T-Roc. Siła charakteru

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony podkreślając siłę charakteru.

Sprawdź dostępne od ręki
Umów się na jazdę testową
T-roc
T-roc
T-roc

Dostępne od ręki

Sprawdź nasza ofertę nowych samochodów gotowych do odbioru

Wybierz model z listy:
{{customSelectTitle}}
Wybierz rocznik:
Cena brutto:

Rocznik: {{ offer.production_year }}

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.dealer.name_alt }}

{{ offer.version }}

{{ offer.fuel }} | {{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów: {{ offer.transmission }}

Kolor: {{ offer.color }}

Cena promocyjna:

{{ priceFormat.to(offer.price) }} zł


Rata od:

{{ priceFormat.to((offer.price_month)) }} zł/mies.

Nr oferty: {{ offer.id }}

Zapytaj o ofertę

Chcesz dowiedzieć się
więcej na temat tej oferty?
Napisz do nas!Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe