baner
Volkswagen Porsche Sosnowiec

Bądź pierwszy

Zamów Volkswagena Passata Variant jako jeden z pierwszych

Dowiedz się więcej

Nowe oblicze klasy biznes


O sukcesie decyduje wiele czynników. Często są to pozornie błahe sprawy, jak to, czy dojedziesz wypoczęty na spotkanie biznesowe lub trening piłkarski dziecka. Nowy Passat, który będzie dostępny tylko w wersji Variant, oferuje teraz jeszcze więcej miejsca i zachwyca sportowym designem, wysokim komfortem oraz innowacyjnymi technologiami.

Poznaj nowego Passata

car

Wygląd zewnętrzny


Odkryj fascynujący, elegancki ijednocześnie sportowy design nowego Passata. Szersza, dłuższa i niższa sylwetka emanuje dynamiką, pozostając jednak wrierna charakterystycznemu DNA Passata. Poznaj Volkswagena, na którego widok zabije szybciej nie tylko Twoje serce, lecz również serca wszystkich, obok których przejedzie.

car

Będziesz u celu jeszcze zanim ruszysz


Wsiądź, zapnij pasy i nie zapomnij ruszyć. W nowym Passacie nie tylko opcjonalne siedzenia ergoActive z funkcją masażu mogą sprawić, że nie będziesz czuł potrzeby, aby cokolwiek zmieniać. Zachwycająca, elegancka stylistyka, przestronność i innowacyjne technologie wyznaczają nowe standardy. Dopracowane detale, takie jak ozdobne szwy, nadają kokpitowi luksusowy charakter. Dodatkowe schowki i półki, na przykład większy schowek Jumbobox na konsoli srodkowej, pozwalają wygodnie schować wszystko, co dla Ciebie ważne w podróży.

car

Zawsze jeden krok do przodu
Zamów jako jeden z pierwszych!Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym Passacie? Wypełnij formularz.

Nie czekaj na zmianę,
bądź jej częściąWypełnij formularz i bądź w centrum wydarzeń z nowym Passatem Variant

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213.

Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).Zgoda marketingowa


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe