Usługi
serwisowe

Kompleksowa obsługa Twojego Volkswagena

Twoje bezpieczeństwo to nasza podstawa

Bądź w pełni gotowy do sezonu. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług naszego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
32 269 87 27

Zaufaj ASO. To się opłaca

Zapewne każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, jak istotne jest regularne serwisowanie pojazdu, aby utrzymać go w doskonałej kondycji. Dlatego też warto zastanowić się, dlaczego serwisowanie w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena może być kluczowym elementem dbania o Twój samochód.

Pragniemy podzielić się z Tobą kilkoma przekonującymi powodami, które sprawiają, że ASO Volkswagen to najlepszy wybór dla Twojego pojazdu.

Aktualne Promocje

{{ item.text }}

{{ item.price }}

Przeglądy serwisowe

Pakiety przeglądów serwisowych
dla samochodów nowych

Pakiety przeglądów serwisowych
dla samochodów używanych

Zaufaj ASO. To się opłaca

Pewność
W Autoryzowanym Serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych z wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jego jakość.

Spokój
ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

Assistance
To usługa, dzięki której otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. Przeprowadzenie przeglądu okresowego wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie przedłuża ważność Gwarancji Mobilności / Service Mobility o rok lub do następnego przeglądu. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

Niezawodność
Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry – w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pomaga unikać błędów podczas napraw.

Mobilność
Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.
Racjonalne koszty
Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!) a także programom rabatowym dla aut starszych niż 3 lub 4 lata (zależnie od marki).

Dostęp do pełnej informacji
Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

Wygoda
Poczekalnia, WiFi czy smaczna kawa – w taki sposób oczekujesz na realizację usług w autoryzowanych serwisach. Opłacalność Historia serwisowa ma wpływ na wartość Twojego samochodu – badania pokazują, że serwisując w ASO łatwiej o odsprzedaż z wyższą ceną*.

Ochrona
Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji.

Przejrzystość
Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.

* Cena w ogłoszeniu wyższa o nawet 20% wg Raportu „Serwisowanie w ASO a cena samochodu”, autorstwa Związku Dealerów Samochodów oraz OTOMOTO, 2022 r

Dożywotnia Gwarancja Mobilności

Jest to pakiet, którym objęte są automatycznie nowe samochody osobowe Volkswagen, starsze modele mogą zawsze się przyłączyć. Gwarancja mobilności obejmuje ochronę i pomoc przez całą dobę i wiele innych świadczeń dla wszystkich pasażerów samochodu.

Jest to program zapewniający kierowcom Volkswagenów bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca pobytu program oferuje bezpłatną pomoc drogową i inne bezpłatne świadczenia w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz w innych przypadkach unieruchomienia samochodu. Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen zapewni Państwu pomoc w przypadku zdarzeń powstałych na terytorium Polski oraz prawie całej Europy. Program obowiązuje od daty sprzedaży samochodu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, jednak nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania z programu uzależnione jest od: – potwierdzonych w książce serwisowej samochodu okresowych (zależnych od czasu eksploatacji i przebiegu samochodu) przeglądów serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena, – dokonywania napraw, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnera Serwisowego Volkswagena. Uzyskanie prawa do świadczeń Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena. W zależności od zdarzenia, w ramach programu Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen, przysługują:


  1. naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
  2. holowanie,
  3. samochód zastępczy,
  4. nocleg w hotelu,
  5. dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
  6. zwrot kosztów za przejazd taksówką,
  7. dostawa samochodu po naprawie,
  8. dostawa oryginalnych części zamiennych,
  9. pożyczka gotówkowa nie oprocentowana,
  10. serwis telefoniczny.

Świadczenia w ramach Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów

połączenie bezpłatne:

0 800 61 89 89

połączenie płatne:

+ 48 61 831 99 22

Szczegółowych informacji dotyczących Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen udzielą Państwu pracownicy naszego serwisu.