Porsche Sosnowiec
Porsche Sosnowiec

We Connect - mobilne usługi online

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy połączyć się z Twoim Volkswagenem!

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Czym jest łączność?

Dzięki łączności oferowanej przez Volkswagen cyfryzacja wkracza do Twojego samochodu i pozwala cieszyć się większym komfortem i bezpieczeństwem oraz rozrywką.
Podłączając pojazd do Internetu, otrzymujesz informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, przypomnienie o kolejnym interwale serwisowym,
przesyłanie strumieniowe i radio internetowe lub szybką pomoc w razie awarii.

Zwróć uwagę, że dostępność i wymogi poszczególnych funkcji są zależne od wybranej usługi.

We Connect I We Connect Start

Kolejna generacja mobilnych usług online. We wszystkich pojazdach przygotowanych do obsługi We Connect, takich jak nowy Golf, Passat, i wielu innych aktualnych nowych samochodów Volkswagena od roku modelowego 2021 na życzenie możesz być online. A We Connect Start zapewni również doskonałe połączenie z siecią w Twoim modelu ID. Dzięki zainstalowanej na stałe karcie eSIM Twój Volkswagen już od samego początku może się łączyć z Internetem.

Car-Net

Dzięki mobilnym usługom internetowym Car-Net szybciej dotrzesz do celu i będziesz dobrze poinformowany. Informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, bezpłatne miejsca parkingowe i ceny na stacjach benzynowych: wszystko zintegrowane z nawigacją za pomocą Car-Net „Guide & Inform”. Twój smartfon jako pilot zdalnego sterowania: dzięki usłudze Car-Net „Security & Service” można w łatwy sposób zablokować i odblokować drzwi i bagażnik za pomocą aplikacji We Connect.

We Connect Go

Chcesz korzystać w swoim Volkswagenie z praktycznych funkcji łączności, nie masz jednak do dyspozycji We Connect ani Car-Net? Żaden problem. W powiązaniu z naszą wtyczką DataPlug aplikacja „We Connect Go” połączy Cię w okamgnieniu z Twoim nowym samochodem lub modelem wyprodukowanym nie wcześniej niż w 2008 r. Jest to funkcja łączności Plug & Play Volkswagena.

App-Connect

Rozszerz swój kokpit: App-Connect przenosi wybrane aplikacje ze smartfonów na ekran dotykowy systemu Infotainment dzięki Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google i MirrorLink® - wszystkie trzy innowacyjne technologie są do Twojej dyspozycji oferując dodatkowe funkcje.

Do jakich usług masz dostęp?

Czy Twój model Volkswagena jest wyposażony w usługi We Connect lub Car-Net? Lub czy można go doposażyć w We Connect Go?
Tutaj niezobowiązująco rozeznasz się, które mobilne usługi online są dostępne w wybranym przez Ciebie modelu pojazdu.

Jak aktywować i jak działa aplikacja We Connect

Jakie możliwości daje aplikacja We Connect

Jakie są możliwości We Connect Go