baner
Porsche Sosnowiec

Wymiana oleju DSG


w samochodach 4-letnich i starszych

Sprawdź
Porsche Sosnowiec

Tylko 890 zł

Dlaczego należy wymieniać olej w skrzyni biegów DSG?

Zlecając wymianę oleju w skrzyni DSG Autoryzowanemu Serwisowi Volkswagena, masz pewność właściwie przeprowadzonej usługi oraz wykorzystania jakościowych
i dopasowanych do Twojego samochodu produktów.

image1

Dłuższa żywotność skrzyni biegów DSG


Regularna wymiana oleju w skrzyni DSG pozytywnie wpływa na jej wydajność oraz stan techniczny, przedłużając żywotność tego podzespołu w Twoim aucie.


Dowiedz się więcej
image2

Utrzymywanie odpowiednich parametrów pracy|


Zadaniem oleju w skrzyni DSG jest odpowiednie smarowanie, przenoszenie obciążeń oraz odprowadzanie ciepła. Jego wymiana jest więc niezbędna do utrzymywania właściwego funkcjonowania smarowanych elementów i unikania ich usterek.


Dowiedz się więcej

Oczyszczanie skrzyni biegów z zanieczyszczeń


Olej w skrzyni biegów ulega starzeniu, bo podczas jazdy poddawany jest działaniu wysokich temperatur i procesów chemicznych. Wymiana oleju zapewnia utrzymanie jego odpowiednich parametrów, a także wydłuża trwałość skrzyni biegów.


Dowiedz się więcej
tarcze
auta

Wymiana oleju w skrzyni DSG dla modeli Volkswagena z roczników 4-letnich i starszych tylko 890 zł.


Oferta ważna do 30 kwietnia 2023 r.

Zarezerwuj wizytę serwisową
już dzisiaj, podaj dane
Twojego Volkswagena:Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe